Singapur - Nový Zéland - Cookovy ostrovy Zájezdy Cookovy ostrovy, Nový Zéland, Singapur - Luxusní dovolená

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

ZÁJEZDY - Cookovy ostrovy, Nový Zéland, Singapur

název zájezdu: Singapur - Nový Zéland - Cookovy ostrovy


Země:
 
Cookovy ostrovy, Nový Zéland, Singapur
Lokalita: Auckland
Typ zájezdu: Kombinovaný
Podtyp zájezdu: za přírodou, za mořem, za zábavou
Ubytování: Pacific Resort Aitutaki, Pacific Resort Rarotonga, Manuia Beach Resort
Strava: Se snídaní, Dle programu
Nástupní země: Česká republika
Nástupní místo: Praha
Začátek zájezdu: 25.08.2017
Konec zájezdu: 12.09.2017
Počet nocí: 14
Průvodce: Není nutný
Typ dopravy: pravidelná letecká linka
Doba dopravy: 0
Cena: 
92 990,- KčCena pobytu za os. ve dvoulůžkovém pokoji / 2-3* hotely
110 890,- KčCena pobytu za os. ve dvoulůžkovém pokoji / 3-4* hotely
3 420,- KčPříplatek za os. za snídaně během pobytu na Novém Zélandu
1 490,- KčVolitelné přípojištění (storno, ztráta zavazadel atd.)

Cena zahrnuje:
 
* zpáteční letenku Praha - Singapur - Auckland - Rarotonga a zpět do Prahy v optimální knihovací třídě
* veškeré letištní, palivové a bezpečnostní taxy
* ubytování ve dvoulůžkovém pokoji ve vybrané kategorii hotelů
* stravování: dle programu
* transfery letiště – hotel – letiště v Singapuru, na Cookových ostrovech a transfer z letiště do hotelu v Aucklandu
* pronájem vozu střední kategorie během pobytu na Novém Zélandu: Toyota Corolla apod. vč. pojištění
* základní cestovní zdravotní pojištění
* zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
 
* jiné stravování než je uvedeno
* fakultativní výlety
* spropitné
* pohonné hmoty pro vůz
* vratný deposit autopůjčovně (platba kreditní kartou)
* odletovou taxu z Nového Zélandu 25 NZD/os. a 55 NZD /os z Cookových ostrovů.
* volitelné přípojištění (storno, odpovědnost za škodu atd): 1490 Kč

Poznámka:
 
Cesta za poznáním i odpočinkem na jižní polokouli.


  

Další termíny


24.05.2018 - 11.06.2018 19 dní od 92 990,- Kč  
31.05.2018 - 18.06.2018 19 dní od 92 990,- Kč  
07.06.2018 - 25.06.2018 19 dní od 92 990,- Kč  
14.06.2018 - 02.07.2018 19 dní od 92 990,- Kč  
21.06.2018 - 09.07.2018 19 dní od 92 990,- Kč  
28.06.2018 - 16.07.2018 19 dní od 92 990,- Kč  
05.07.2018 - 23.07.2018 19 dní od 92 990,- Kč  
12.07.2018 - 30.07.2018 19 dní od 92 990,- Kč  

program zájezdu


1. den: ODLET PRAHA - SINGAPUR
 Nový Zéland

Odlet z Prahy do Singapuru.

  

2. den: SINGAPUR
 Singapur

Přílet do Singapuru a následný transfer do centra Singapuru.
Ubytování v hotelu.

Singapur, to je fascinující směs Výhodu a Západu, tradic i moderních technologií. Vydejte se s námi do Singapuru a čeká Vás nezapomenutelný zážitek! Singapur Vás dozajista překvapí neuvěřitelným pořádkem, disciplínou, čínskou malebností, kvalitními službami a milými lidmi.
Singapur je ideálním místem několikadenní zastávky na Vaší cestě do Indonésie, Thajska, Malajsie a ostatních zemí. Je to město plné rozmanitých chutí asijské kuchyně a nákupních možností. Ponořte se do nákupní třídy Orchard Road, která Vás uchvátí množstvím moderních nákupních galerií a obchodů všech světových značek. Zejména pak v době výprodejů se Singapur promění v meccu neuvěřitelných nákupů. Až budete míst dost nákupů, tak se musíte vydat na projížďku na obřím ruském kole Singapore Flyer odkud objevíte kouzlo singapurských mrakodrapů. Výhled na město s přístavem Vás určitě omámí. Večer si pak můžete vychutnat kulinářské zážitky v místních restauracích, které nabízejí jídla snad všech světových kuchyní nebo si můžete posedět v některém z místních barů se sklenkou tradičního koktejlu Singapore Sling v ruce.  
    Singapur

   

3. den: SINGAPUR
 Singapur

Součástí ubytování jsou i volné vstupy na řadu turistických atrakcí v centru města. K jejich návštěvě je možné navíc využít bezplatné dopravy autobusy SIA Hop-on.

Volné vstupy a slevy jsou na tyto atrakce:
Chinatown Food Street
Chinatown Heritage Centr
Gardens by the Bay
Indian Heritage Centre
Jurong Bird Park
Lee Kong Chian Natural History Museum
Malay Heritage Centre
MINT Museum of Toys
National Gallery Singapore
National Museum of Singapore
National Orchid Garden
Night Safari
Singapore Cable Car
Singapore Flyer
Singapore Philatelic Museum
Singapore River Cruise
Singapore Zoo
The Original Singapore Walks®


  
   

   

4. den: SINGAPUR - AUCKLAND
 Nový Zéland

Ráno vás čeká transfer na letiště a odlet na Nový Zéland.
Po příletu do Aucklandu transfer do hotelu. Přenocování.

  

5. den: AUCKLAND
 Nový Zéland

Volný program pro návštěvu města.

Fakultativně výlet s anglicky mluvící průvodce na cca. 3 hod seznamovací prohlídku městem.
Cena: 1300 Kč

Auckland je obklopen vrcholky vyhaslých sopek, je to město s nejvíce krátery na světě, které jsou dnes již porostlé trávou a protkány silnicemi a stezkami. Nejznámějšími lávovými kopečky jsou One Tree Hill nebo Mount Eden odkud se naskýtá nádherný panoramatický výhled na město. Na vrcholku One Tree Hill (Kopce s jedním stromem) se v minulosti nalézala nejrozlehlejší prehistorická maorská osada. Centrum města je tvořeno moderními mrakodrapy s kancelářskými prostory, kterým vévodí 328 metrů vysoká věž Sky Tower. Ta se v roce 1997 stala nejvyšší budovou na jižní polokouli a dnes je také neodmyslitelnou dominantou města.Nejvíce historických budov, špičkových restaurací, barů a luxusních obchodů najdete v okolí přístavu. Tato část města doslova překypuje životem a každý si zde přijde na své. Jde o nejoblíbenější obytnou čtvrť s velkými možnostmi zábavy a odreagování. Kolem přístavu vede hezká procházka, při které narazíte například na budovu Ferry Building z roku 1912. Další významnou stavbou přístavu je francouzská renesanční budova Old Customhouse z roku 1899.Pokud vás zajímá historie námořní plavby, navštivte New Zealand National Maritime Muzeum. Dozvíte se tam spoustu informací o námořní minulosti Nového Zélandu, od prvních polynéských objevitelů až po velrybáře ze 40. let 19. století. Aucklandská radnice z roku 1911 patří mezi nejvýznamnější historické budovy v Aucklandu. Slouží jako administrativní a politické centrum, ale také jako městská kulturní scéna. Pokud toužíte po chvilce odpočinku, navštivte Albert Park s areálem aucklandské univerzity. Symbolem univerzity je budova Old Arts Building doplněná hodinovou věží Clock Tower, u které se v létě setkávají studenti. Další možností oddechu je oblast Auckland Domain and Winter Gardens, což je nejstarší park na Severním ostrově. Leží na okraji města a lidé si sem chodí odpočinout od každodenního shonu. Do parku je situováno Auckland War Memorial Museum se sbírkami maorského umění, s komplexem mapujícím vývoj v oblasti Polynésie a vzpomínkami na nedávnou historii světových válek.  
   

   

6. den: AUCKLAND > COROMANDEL PENINSULA
 Nový Zéland

Po snídani indiv. přesun do autopůjčovny, kde si vyzvednete v: CDMR Toyota Corolla (nebo podobný typ), 1.8L. Odjezd z Aucklandu směrem k poloostrovu Coromandel.

Jestliže Nový Zéland nabízí nepřebernou škálu přírodních divů, poloostrov Coromandel jakoby představoval miniaturu této země. Najdeme tu původní kauri pralesy, písečné pláže s termálními prameny, rozvrásněné a těžko přístupné hory i jednu z ikon země protinožců: jeskyni Cathedral Cove. Coromandel leží na Severním ostrově Nového Zélandu v regionu Waikato. Vybíhá 85 km na sever od pobřeží Bay of Plenty a tvoří tak chráněnou zátoku Hauraki Gulf. Ve své nejširší části měří 40 km a oba protilehlé břehy rozděluje nepřístupné pohoří s nejvyšší horou Mt. Moehau (892 metrů). Největší atrakcí poloostrova je populární dlouhá písečná pláž zvaná Hot Water Beach. Leží na východním pobřeží a jejím unikátem jsou termální prameny vyvěrající přímo v písku. Místní lidé se sem vydávají za odlivu s rýči a lopatami, aby si vyhloubili privátní bazének s teplou vodou. Lenošit v něm ale nemůžete věčně, stoupající příliv totiž dvakrát denně přírodní lázně zalije chladnou mořskou vodou.

Vápencový skvost Cathedral Cove
Skoro v každé brožurce o Novém Zélandu najdete obrázek jeskyně stojící uprostřed pláže s monumentální skálou v pozadí. Všichni cestovatelé po Novém Zélandu tuto fotografii znají, jen málokdo však mohl obdivovat tento vápencový skvost na vlastní oči.
Samotná jeskyně tvoří jakýsi tunel, rozdělující pláž na dvě části. Můžete jím procházet a fotografovat pláž a nedaleko stojící skálu z různých úhlů. Místo je to skutečně úchvatné a koupáním a průzkumem zátok tu lze strávit i celý den. Zdejší pobřeží a okolní ostrůvky tvoří rezervaci s bohatým mořským životem, takže lokalitu ocení i potápěči nebo šnorchlující návštěvníci.

  
   

   

7. den: COROMANDEL PENINSULA
 Nový Zéland

Volný program a odpočinek, objevování poloostrova.

  
   

   

8. den: COROMANDEL > HOBITÍN > ROTORUA
 Nový Zéland

Odjezd do města Rotorua, ale ještě cestou se zastavíte ve města Matamata, kde se nachází známá filmová lokace Hobitton (Hobitín).
Fakultativně vstup a komentovaná prohlídka Hobitína - Hobbiton Movie Set Tour.
Rotorua, je známé svou geotermální činností (nalézá se zde mnoho termálních pramenů a vřídel) a také je centrem maorské kultury. Fakultativně se můžete zůčastnít "Hangi" - tradiční maorské večeře, kdy se jídlo připravuje v zemi a nakonec maorské oslavy Haka.

  
   

   

9. den: ROTORUA
 Nový Zéland

Volný program k objevování Rotorui a okolí.
Den můžete strávit ve Whakarewarewa Thermal Reserve a v lokalitě Waiotapu, známě svými gejzíry a jezírky s bublajícím bahnem. Vydejte se značených trasách a dřevěných chodnících uprostřed bublajících vod a bažin. Největší atrakcí je „přesný“ gejzír Lady Knox, pojmenovaný po dceři guvernéra v roce 1904. Gejzír stříká vodu každý den v 10.15 hodin do výšky až 21 metrů. Další atrakcí je Artist´s Palette – soubor horkých a studených jezírek a bublajících bahen, ke kterému patří též Champagne Pool – okrové barvy nebo Primrose Terraces s krajkovými okraji. Zdejší oblast hýří mnoha barvami. Jižně od Champagne Pool můžete nalézt jezírko Echo Lake se zářivě tyrkysovou barvou, naopak severně se nachází křiklavě zelené jezírko – Devil´s Bath. V Rainbow Spring můžete vidět nejznámějšího obyvatele Nového Zélandu - ptáka Kiwi.
Večer se můžete zúčastnít "Hangi" - tradiční maorské večeře, kdy se jídlo připravuje v zemi a nakonec maorské oslavy Haka.

Pro dobrodruhy doporučujeme výlet helikoptérou na vulkanický White Island (3 hod)

Fakultativně:
Waiotapu Thermal Wonderland: kde se nachází to nejlepší geotermální aktivity v Rorotue a okolí (cca 30 km od Rotorui).
Polynesian Spa: Polynesian Spa Lake Spa: 1 denní vstup lázeňského komplexu s termálními prameny 1 denní vstup.
Hangi - tradiční maorská slavnost s kulturním představením a večeří, kdy se jídlo připravuje v zemi a nakonec maorské oslavy Haka.

  
   

   

10. den: ROTORUA - AUCKLAND - COOKOVY OSTROVY (6 nocí)
 Cookovy ostrovy

Dnes vás čeká cesta zpět do Aucklandu, cestou se však můžete zastavit ve Waitomo, kde jsou světoznámé jeskyně se světelkujícímí červy.
Rezervace předem je důležitá, rádi vám návštěvu zařídíme.
Vrácení vozu na letišti a večerní odlet na Cookovy ostrovy. Díky velkému časovému posunu přistanete na Rarotonze ve stejný den, ale o 22 hodin dříve, ačkoliv let trva necelé 4 hod.

Vítejte do ráje Jižního Pacifiku. Zhluboka se nadechněte se osvěžujícího a čerstvého vzduchu, vejděte do průzračných vod modrých lagun, nechte, aby šarm tichomořských ostrovů omámil Vaši duši a srdce.
Na letišti Vás s radostí ostrovanům vlastní přivítá tradičním pozdravem náš lokální delegát. Následuje transfer do hotelu a ubytování.


  
   

   

Fakultativní prodloužení pobytu na Severním ostrově: BAY OF ISLANDS / 2 noci
 Nový Zéland

Z Aucklandu se vydáte přes Hourbour Bridge podél Hibiscus Coast do Matahoke, kde můžete navštívit populární Kauri and Pepper Museum. Odpoledne příjezd do Waipua Kauri Forest kde naleznete majestátní více jak 1500 leté stromy Kauri. Cesta pokračuje přes Oponogi a Bay of Hokianga do Bay of Island, kde je ubytování.

Dnes nebo zítra si můžete udělat výlet k "ninety-mile-beach" a až na nejzazší část severního ostrova "Cape Reinga" nebo si vyjet lodí mezi ostůvky v Bay of Islands. Zastavit se taé můžete ve městě Russell, které je nejstarším na Novém Zélandu a také bývalým hlavním městem. Odpoledne návrat zpět.

  
   

   

11-15.den: COOKOVY OSTROVY - RAROTONGA
 Cookovy ostrovy

Volný program v následujících 4 dnech, odpočinek na pláži nebo objevování krás tropického ostrova.

Nemusíte ale jen odpočívat a lenošit na pláži. Rarotonga, přilehlé ostrovy a oceán nabízejí tolik dobrodružství, výletů a aktivit, kolik si jen budete přát.
- vydejte se na jednodenní letecký výlet na půvabný atol Aitutaki
- rybaření na moři
- výlet lodí po laguně, případně zajistíme i pronájem lodi (vč. kapitána)
- výlety do vnitrozemí ostrova na čtyřkolkách
- potápění
- návštěva kulturního maorského centra
- Pa´s trek: poznejte s průvodcem ostrov, jeho přírodu, kulturu a historii
- 4x4 Raro Safari s úchvatnými výhledy na ostrov
atd.
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a ceny.

Nejznámější a nejvíce navštěvovaný hlavní ostrov Rarotonga, kde žije 10.000 obyvatel na 70 km čtverečných. Celý ostrov je obklopen překrásnou tyrkysovou lagunou, jež vytváří ideální podmínky k vodním sportům, šnorchlování, potápění či rybaření. Vnitrozemí ostrova vytváří hornatá krajina, pokrytá bujnou vegetací. Návštěva Cookových ostrovů Vám umožní vychutnat krásy Tichomoří a poznat poklidný životní rytmus přívětivých místních obyvatel stranou od turistického ruchu.

  
   

   

UBYTOVÁNÍ: varianta s 3* hotelem
 Cookovy ostrovy Manuia Beach Resort 

UBYTOVÁNÍ: varianta s 4* hotelem
 Cookovy ostrovy Pacific Resort Rarotonga 

15.-19. den: Fakultativně: ostrov AITUTAKI
 Cookovy ostrovy

Zkombinujte váš pobyt s nádherným doslova rajským ostrovem Aitutaki s úchvatným korálovým útesem, jen několik minut letadlem daleko od Rarotongy.

 Pacific Resort Aitutaki 
   

   

16. den: COOKOVY - OSTROVY - SINGAPUR - PRAHA
 Cookovy ostrovy

Po snídani check out z hotelu (late check out není v ceně pobytu, za příplatek lze zajistit, nemusíte tak uvolňovat pokoj dopoledne.)
Transfer na letiště a odlet na Rarotongu a noční přelet přes Auckland do Singapuru a dále do Evropy (přelet přes datovou hranici).


  

19. den: PRAHA
 
Přílet do Prahy.

  

Hotely:


název hotelu:
 

Pacific Resort Aitutaki


Země:
 
Cookovy ostrovy
Lokalita: 
Popis: Poloha: Cookovy ostrovy se skládají z 15 ostrovů ležících v Tichém oceánu východně od Francouzské Polynézie. Ostrovy byly poprvé osídleny v 9. století Polynésany. První Evropané, kteří toto souostroví spatřili, náleželi k objevné výpravě kapitána Jamese Cooka (odtud dnešní název).

Pacific Resort AITUTAKI – jeden z nejluxusnějších resortů na ostrově nacházející se na západní straně atolu Aitutaki cca 3 km od místního letiště. Resort obklopuje krásná zahrada, nádherné moře a krásné pláže s bílým pískem.
Hotel Vám nabízí ubytování v plážových bungalovech, suitech nebo vilkách. Všechny pokoje (bungalovy, suity, vilky) jsou zcela klimatizované s překrásným výhledem na Pacifik.
18 plážových bungalovů – přímá telefonní linka, televize, CD stereo systém, sejf, větrák, vnitřní koupelna, vysoušeč vlasů, mini-bar, venkovní sprcha
Plážový suite – přímá telefonní linka, televize, CD stereo systém, sejf, větrák, vysoušeč vlasů, mini-bar, plážová sprcha, vnitřní koupelna a soukromá koupelna na zahradě, dvě soukromá lehátka na opalování
3 plážové vilky – přímá telefonní linka, televize, DVD, CD stereo systém, sejf, větrák, vysoušeč vlasů, mini-bar, plážová sprcha, vnitřní koupelna, venkovní soukromá koupelna, dvě lehátka a vlastní schodiště na pláž
V hotelu se nachází plážový bar pro relaxaci a vychutnání vašeho koktejlu s překrásným výhledem.
V hotelové restauraci Vám bude nabídnuto jen to nejlepší jídlo zhotovené z nejčerstvějších surovin.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 5*
Vybavení: zahrada, venkovní posezení, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, masáže, letní terasa, kosmetika, jacuzzi, internet, hotelový trezor, bazén pro děti, bazén, bar
Sport v místě: volejbal, šnorchlování, rybaření, potápění, plážový volejbal, bazén
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Hotely:


název hotelu:
 

Pacific Resort Rarotonga


Země:
 
Cookovy ostrovy
Lokalita: ostrov Rarotonga
Popis: Pacific Resort Rarotonga leží na jihovýchodě Rarotongy (Cookovy ostrovy) u jedné z nejkrásnějších pláží s bílým pískem, v laguně Muri ve vesničce Ngatangaiia. Resort je obklopen krásnou tropickou zahradou a je pouhé 3 ½ hodiny vzdálen od Aucklandu (Nový Zéland).
Resort Vám nabízí ubytování hned v několika typech.
1. Vila s přímým vstupem na pláž (Muri) - 2 pokoje, 2 koupelny, TV, DVD a CD player, privátní prádelna, plně vybavená kuchyň a bar, vysoušeč vlasů
2. Lagoon vila – 2 pokoje, 2 koupelny, TV, DVD a CD player, privátní prádelna, plně vybavená kuchyň a bar, vysoušeč vlasů
3. Zahradní vila – vila je určena pro ty co mají rádi samotu a klid, vybavení viz. Lagoon vila
4. Studio s přímým vstupem na pláž – TV, DVD a CD player, plně vybavená kuchyň
5. Jednopokojová jednotka
6. Dvoupokojová jednotka
Všechny pokoje, vily a studia mají klimatizaci a jsou s terasou (sejf, přímá telefonní linka, internetové připojení).
K hotelu patří restaurace Sandals a bar Barefoot (přímo na písečné pláži) kde Vám bude nabídnuto tradiční jídlo a pití Cookových ostrovů.
Sandals (restaurace) - vynikající pokrmy zhotovené z nejčerstvějších surovin od kuchařů s dlouholetou zkušeností
Barefoot (bar) - zde si můžete vychutnat Váš dopolední, odpolední nebo večerní drink
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4* plus
Vybavení: zahrada, venkovní posezení, směnárna, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, prádelna, obchůdky, nosič zavazadel, masáže, letní terasa, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, dětský klub, bazén pro děti, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis
Sport v místě: 
Sport v okolív: windsurfing, vodní skútr, tenis, šnorchlování, potápění, plážový volejbal, plachtění, jízda na koni, jachting, golf


  

fotografie hotelu

 


Hotely:


název hotelu:
 

Manuia Beach Resort


Země:
 
Cookovy ostrovy
Lokalita: ostrov Rarotonga
Popis: Velmi dobrý hotel střední kategorie na hlavním ostrově Rarotonga. Zde se zcela jistě vyplní vaše sny o ráji.
Hotel je situován přímo na pláži a nabízí bungalovy v několika kategoriích:

* Premium Garden Suite
* Beachfront Suite
* VIP Premium Garden Suite
* VIP Beachfront Suite

Všechny pokoje jsou s klimatizací, zařízené v tradičním stylu. Součástí ubytování je min. snídaně, možnost si jednou týdně vyzkoušet lekci potápění v hotelovém bazénu, zdarma půjčení vybavení pro šnorchlování a kajaku, kredit 100 NZD a jídlo a nápoje (při pobytu min 5 nocí), welcome drink.

Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 3* plus
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Nezávazná objednávka zájezdu 25.08.2017-12.09.2017

*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
*Počet osob:
Cena pobytu za os. ve dvoulůžkovém pokoji / 2-3* hotely (92 990,- Kč)   osob  
Cena pobytu za os. ve dvoulůžkovém pokoji / 3-4* hotely (110 890,- Kč)   osob  
Příplatek za os. za snídaně během pobytu na Novém Zélandu (3 420,- Kč)   osob  
Volitelné přípojištění (storno, ztráta zavazadel atd.) (1 490,- Kč)   osob  
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.
odeslat


novinky

doporučujeme

Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi i za dobrodružstvím
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi i za dobrodružstvím
Madagaskar
Jardin Vanille
25.05.2018-03.06.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 58700,- Kč
Dalmácie De Luxe
Dalmácie De Luxe
Chorvatsko
Admiral Grand Hotel
06.06.2018-10.06.2018
Polopenze, pravidelná letecká linka

 19500,- Kč
Prodloužený víkend v Dubrovníku
Prodloužený víkend v Dubrovníku
Chorvatsko
Rixos Hotel Libertas
28.06.2018-01.07.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 18990,- Kč
Mauritius: Jižní svahy přejí golfu all inclusive
Mauritius: Jižní svahy přejí golfu all inclusive
Mauricius
Heritage Awali Golf & Spa Resort
12.10.2018-21.10.2018
All inclusive, pravidelná letecká linka

 65990,- Kč